Kontakt indkøbsafdelingen

Er du interesseret i at blive leverandør til Bravida eller har du spørgsmål vedrørende indkøb? Så kontakt Bravidas indkøbsafdeling.

Fakturaer

Klik her for at se, hvordan du kan sende fakturaer til Bravida Danmark.

Kontaktpersoner Bravida Danmark

Thomas Archard Jensen, indkøbschef Bravida Danmark
thomas.jensen@bravida.dk

Kim Gravgaard, indkøbsassistent Bravida Danmark
kim.gravgaard@bravida.dk

 

Kontaktpersoner Bravida koncern:

El

Johan Frisell, nordisk indkøbschef el
johan.frisell@bravida.se
+46706188810

Vvs

Per Schütz, nordisk indkøbschef vvs
per.schutz@bravida.se

Ventilation/køl

Johan Frisell, nordisk indkøbschef ventilation/køl
johan.frisell@bravida.se
+46706188810

Indirekte materiel/biler

Bendt Möller Sörensen, nordisk indkøbschef indirekte material/biler
bendt.moller-sorensen@bravida.se

Indkøbssystem koncern

David Edner, ansvarlig for indkøbssystem koncern
david.edner@bravida.se

Internationalt indkøb

Manyi Nousu
manyi.nousu@bravida.se

Alexei Husman
alexei.husman@bravida.se